,,De aceeași parte a Carpaților”

Azi, 16 octombrie 2017, am primit vizita unui grup de 42 de elevi și 6 cadre didactice de la Școala Gimnazială nr. 15 din Kielce – Polonia, grup care face parte din programul educațional intitulat ,,De aceeași parte a Carpaților”.

Parteneriatul este realizat între Școala Gimnazială ,, Mircea Eliade” Satu Mare și Școala Gimnazială nr. 15 din Kielce – Polonia. Felicitat conducerile celor două școli pentru inițiativa de-a încheia acest parteneriat și le doresc ședere plăcută în municipiul nostru.

Telefon gratuit

Telefon gratuit destinat tuturor celor interesati de inscrierea in clasa pregatitoare si in clasa a I-a in anul scolar 2012-2013 (Luni-Vineri, 08.00-16.00)Telefon gratuit destinat tuturor celor interesaţi de înscrierea în clasa pregătitoare şi în clasa a I-a în anul scolar 2012-2013
(Luni-Vineri, 08.00-16.00)

Inspectoratul Şcolar Satu Mare