Logo

Duminică, Mai 26, 2019

Şedinţa pt alegerea Comitetului elevilor

Купить СНПЧ А7 Йошкар-Ола, оперативная доставка

 Luni, 29, sept.2014, au avut loc în sala festivă alegeri în Consiliul elevilor. Elevii, care au dorit să obţină funcţii, au ţinut discursuri în faţa colegilor, apoi prin vot secret şi-au ales membrii consiliului. S-au numărat voturile, iar d-na consilier educativ, Anca Şimonca, împreună cu preşedintele elevilor, Vlad Mulcuţan, au mai pus câteva întrebări pentru departajarea candidaţilor.

 

Rezultatul alegerilor:

  • VICEPREŞEDINTE CLS. V-VIII - Buzilă Andreea, cl. VII B
  • SECRETARUL ELEVILOR – Kuritan Helga, cl. VII B
  • AVOCATUL ELEVILOR – Ardelea Daria, cl. VI C
  • RESPONSABIL CU ACTIVITĂŢI SPORTIVE – Zaha Emanuel, cl. VI C
  • RESPONSABIL CU ACTIVITĂŢI EXTRAŞCOLARE – Bontea Mădălina, cl. VIII B
  • RESPONSABIL CU ORDINEA ÎN CONSILIU – Bogdan Adin, cl. VI B
  • RESPONSABIL ECO- Nistor Carmina, cl. VII A.

Despart


: