Logo

Duminică, Mai 26, 2019

Concurs fără violenţă în şcoli

Joi 14 martie la Sala Multimedia a inaspectoratului Scolar Judetean a avut loc Concursul de proiecte din cadrul Campaniei "FARA VIOLENTA IN SCOLI" 11-15 martie 2013. Scoala noastra a fost reprezentata de catre un echipaj format din elevii BONTEA MADALINA  si MULCUTAN VLAD din cls.VIB care au sustinut proiectul "TINE-TI PALMELE OCUPATE!OFERA DOAR FLORI SI GESTURI TANDRE". In urma jurizarii echipajul nostru s-a clasat pe locul II, fiind recompensati cu diplome si premii.
Profesor coordonator dir. ed. Manta Rodica.
Deasemenea a vut loc premierea  spoturilor publicitare care promovau nonviolenta in scoli. La aceasta sectiune au participat  elevii MULCUTAN VLAD si BONTEA MADALINA CARE  au obtinut premiul III  si eleva PAPP GEORGIANA cls.VIIC mentiune.
Profesor coordonator dir. ed. Manta Rodica

Despart


: